Hızlı ve Kolay

Ambalaj Sektörü

Ambalaj sektörüne özel süreçler olan baskılı / baskısız ambalaj üretimi, rotogravür baskı silindiri ile üretim ve işlem aşamalarındaki tüm süreçlerini etkin olarak yönetmeyi hedefleyen müşterilerimize özel Aaro Kurumsal İş Çözümleri ile birlikte uygun bir alt yapı sunuyoruz.

Ambalaj Sektöründeki Sorunlara  AARO ile Açılan Kapı

Ambalaj Sektöründe

ERP Kullanma Nedenleri

Ambalaj sektöründe üretim aşamasında onlarca işlem bulunmaktadır özellikle baskılı ambalajların üretimi karmaşık süreçlerden geçtiği için bu süreçlerin takip edilmesi ve kayıt altında tutulması başlı başına ERP kullanma sebeplerindedir. Aaro ERP Ambalaj Sektörü Çözümlerinin amacı işinizi ve üretiminizi rahatça idare edebilmenizi sağlamaktır. Aynı zamanda Üretim Planlama sistemi sayesinde özel talepleri eksiksiz ve zamanında karşılamak ve ayrıca bu süreçte etkilenen çok sayıdaki bileşenin takibini ve planını yapmanızı Aaro ile sağlamaktayız

Siparişlerle Entegre Özel Üretim

Alınan siparişlere özel taslak reçetelerinizi, Aaro’nun kolay arayüzü sayesinde görsel bir şekilde tasarlayın 

Alınan sipariş kaydı ile iş emrini ilişkilendirerek, kolayca erişim sağlayın. Ayrıca Üretim maliyeti ve satış fiyatını kolayca kıyaslayın. Böylelikle maliyetinizin altında satış yapmamış olup, şirketinizin karı için önemli bir adım atmış olun.

Kolay Müşteri/Satıcı Takibi

Müşterilerinize ait güncel durumları ve raporları tek tıkla görün.

Carilerinize ait borç ve alacaklarınızı; farklı döviz seçenekleriyle veya malzeme detaylı bir şekilde raporlayın. Tüm carilerinize ait toplam bakiye durumlarını toplu bir şekilde kolayca listeleyin. Dilerseniz, bu raporları Pdf veya Excel dosyası olarak da kaydedin.

e-Dönüşümde Rahatlık

Muhasebe programı ile entegre çalışarak tek tuşla e-fatura, e-arşiv ve e-irsaliye gönderin. 

Dilediğiniz yerden elektronik faturanızı oluşturun , görüntüleyin. Elektronik faturalar (e-arşiv ve e-fatura), dijital ortamda saklandığı için , aradığınız faturayı kolayca bulun. AARO da e-Dönüşüm modülünü ücretsiz kullanarak hem bütçe hem zamandan kazanın, iş yükünü azaltın.

Ambalaj Sektörüne

Özel ERP Çözümleri

Müşteri/Satıcı (Cari) Takibi

Banka Hesap ve Pos Takibi

Stok Takibi

Standart ve Fiili Maliyet

B2B Yönetimi

Siparişler İle Entegre

Satış Pazarlama/Satın Alma

Kasa Takibi

Gelir Gider Takibi

Ürün Ağacı Yönetimi

Fason Yönetimi

Üretim Planlama ve Takip

Çek-Senet Takibi

Görev Yönetimi

Demirbaş Takibi

Personel Yönetimi

Ürün Maliyet Hesaplama

İş Emri Oluşturma

Open chat