Hızlı ve Kolay

Mermer Sektörü

Mermer üretimi yapan işletmelere ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarlanmış mermer üretim takip yazılımımız ile detaylı depo, stok ve müşteri kayıt takibini kolaylıkla yapmayı hedefleyen müşterilerimize özel Aaro Kurumsal İş Çözümleri ile birlikte uygun bir alt yapı sunuyoruz. 

Mermer Sektöründeki Sorunlara  AARO ile Gelen Çözümler

Mermer Sektöründe

ERP Kullanma Nedenleri

Mermer sektörünün karmaşık yapısını disiplin altına almak ve üretim anında her aşamada ki durumlardan anlık haberdar olunmak istenmesi başlı başına ERP kullanma sebeplerindedir. İhtiyaçlar baz alınarak tasarlanmış kullanıcı dostu arayüz sayesinde kolay bir şekilde görsel ürün reçeteleri tasarlamanıza olanak sunmaktayız. Aynı zamanda üretiminize dair fiili maliyetleri, reçete maliyetleriniz ile kıyaslayarak firmanızın zararına satış yapmasına da engel olma garantisini vermekteyiz.

Operasyon Süreç ve Makine Takibi

Üretiminizin hangi operasyonda ve makinede olduğunu ayrıca ne kadarının tamamlandığını anlık öğrenin

Üretimde kullandığınız makineleri yapmış olduğu operasyonları arasında bağlantı kurarak operasyon verimlilik ve fiyat uygulamasını makine üzerinden hesaplayın . Sabit makine bağlantılı operasyon bağlantıları oluşturun.

 Gelen Çeşitli Siparişlerinize Entegre Özel Üretim

Alınan siparişlere özel taslak reçetelerinizi, Aaro’nun kolay arayüzü sayesinde görsel bir şekilde tasarlayın 

Alınan sipariş kaydı ile iş emrini ilişkilendirerek, siparişinizin durumuna kolayca erişim sağlayın. Ayrıca Üretim maliyeti ve satış fiyatını kolayca kıyaslayın. Böylelikle maliyetinizin altında satış yapmamış olup, şirketinizin karı için önemli bir adım atmış olun.

Stok ve Sayım İşlemlerinin Takibi

Gelişmiş Kodlar yapısı sayesinde stoklarınızı 6 seviyeye kadar kod vererek , hiyerarşik bir dizilimde görün

Depolardaki gerçek stok miktarını elde etmek için stok sayımı kaydı girin ve stok sayımı sonucundaki gerçek stok miktarı ile sistemdeki miktar arasındaki farklılıkları görmek için karşılaştırma raporu alın.

Kolay ve Hızlı Faturalandırma Sistemi

Muhasebe programı ile entegre çalışarak tek tuşla e-fatura, e-arşiv ve e-irsaliye gönderin

Dilediğiniz yerden elektronik faturanızı oluşturun , görüntüleyin. Elektronik faturalar (e-arşiv ve e-fatura), dijital ortamda saklandığı için , aradığınız faturayı kolayca bulun. AARO da e-Dönüşüm modülünü ücretsiz kullanarak hem bütçe hem zamandan kazanın, iş yükünü azaltın.

Mermer Sektörüne

Özel ERP Çözümleri

Müşteri/Satıcı (Cari) Takibi

Banka Hesap ve Pos Takibi

Stok Takibi

Standart ve Fiili Maliyet

B2B Yönetimi

Siparişler İle Entegre

Satış Pazarlama/Satın Alma

Kasa Takibi

Gelir Gider Takibi

Ürün Ağacı Yönetimi

Fason Yönetimi

Üretim Planlama ve Takip

Çek-Senet Takibi

Görev Yönetimi

Demirbaş Takibi

Personel Yönetimi

Ürün Maliyet Hesaplama

İş Emri Oluşturma

Open chat