Çok Kullanıcılı Muhasebe Programı - Aaro

Aaro çok kullanıcılı muhasebe programı ile birden fazla sayıda kullanıcı tanımlayabilir, departmanlara göre kullanıcı grupları oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı ve kullanıcı gruplarına ayrı ayrı yetkiler tanımlayabilirsiniz.

Görev yönetimi modülü ile, kullanıcılar birbirlerine görevler verebilir.


Ek kullanıcı ücreti ne kadar?

Aaro, Temel paket fiyatlarına 2 kulanıcı dahildir. 2 kullanıcıdan sonraki her kullanıcı için 19₺/Ay ek ücret ödenmelidir. 10 ve üzeri kullanıcı için özel teklif isteyiniz.

Her kullanıcı için 1 bilgisayara mı lisans tanımlanıyor?

Kullanıcı, giriş bilgileri ile dilediği yerden dilediği cihazdan sisteme giriş yapabilir. Cep telefonu veya tablet gibi mobil cihazlar ile de kullanılabilir. Bir kullanıcı gün içerisinde farklı cihaz türlerinden giriş yapılabilir. Buradaki tek sınırlama, bir kullanıcı aynı anda en fazla 1 cihazda oturum açabilir. Örneğin bilgisayarda oturum aktifken başka bir cihazdan oturum açılırsa, önceki oturum sonlandırılır.

Kullanıcıların programı kullanabilmeleri için sunucu kurulumu yapılması gerekiyor mu?

Standart paketlerde, şirketinize özel sunucu kurmanıza gerek yoktur. Tüm kullanıcılar, güvenlik tedbirleri alınmış olan sunucularımızı kullanırlar. Böylece, internet olan her yerden Aaro’yu kullanabilirler.
Ayrıca programın sunucularımızda değil de kendi sunucunuzda çalışmasını isteyebilirsiniz. Bunun için lütfen fiyat teklifi isteyiniz. Böylece, şirket içinde internet bağlantısı olmaksızın, yerel ağ üzerinde Aaro’yu kullanabilirsiniz.

Çok kullanıcılı muhasebe programı avantajları nelerdir?

Şirkete ait idari personel sayısı ve departmanlar arttıkça, çok kullanıcılı bir program ihtiyacı daha da hissedilir. Örneğin insan kaynakları, muhasebe ve üretim departmanları için ayrı ayrı programlar kullanılıyor olsaydı, bu departmanlar arası bilgi alışverişi daha zor olacaktır. Fakat çok kullanıcılı muhasebe veya çok kullanıcılı ERP sistemlerinde, tüm kullanıcılar tek platformda çalıştığı için bilgi alışverişi çok kolaydır.
Ayrıca farklı şehirlerde hatta ülkelerde yer alan şube, mağaza veya depolarınızı bulut sistem üzerinden takip ederek, tüm birimlerle senkronize çalışabilirsiniz.

Bilgisayarıma herhangi bir yazılım kurmam gerekiyor mu?

Aaro web tabanlı çalışan bir programdır. Chrome, Firefox gibi tarayıcılardan giriş yaparak kullanabilirsiniz.

İnternet bağlantısı gerekiyor mu?

Evet. Programı kullanabilmek için internet bağlantısı gereklidir. Ayrıca internet olan her yerden her platformdan kullanılabilir.


Aaro’yu denemek isterseniz ilk 30 gün boyunca ücretsiz kullanabilirsiniz. Ücretsiz KAYDOL

Open chat